IRP-Nieoficjalne forum o grze Minecraft

IRP-Nieoficjalne forum o grze Minecraft

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-01-03 12:02:47

Grogo

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-01
Posty: 11
Punktów :   

Jak zmieniać skiny na wersji pirackiej gry

Dużo ludzi mówi że nie da się zmienić skinów gdy ma się wersję piracką. Ja nie wiem jak się zmienia na oryginale, pewnie jest to automatyczny proces, ale za to wiem jak zmienić (ręcznie) skin na piracie. Trochę z tym pracy jest, ale działa! Zapraszam do czytania i oceniania.
Na początku ze strony (Klik!) pobieramy skon jaki nas interesuje, i zmieniamy nazwę pliku na "cher.png".
Teraz wchodzimy w menu start, uruchom i tam wpisujemy %appdata% (ze znakami %). Otwieramy folder ".minecraft", a potem "bin". Klikamy PPM na "minecraft.jar" i otwieramy programem typu WinRar. Wypakowujemy całość do jakiegokolwiek folderu. Teraz wchodzimy do "mobs" (w wypakowanym minecraft.jar) i podmieniamy plik "cher.png" na ten który pobraliśmy i zmieniliśmy nazwę.
Teraz znów otwieramy minecraft.jar tym samym programem, i wszystko z folderu do którego wypakowaliśmy ten plik przeciągamy z powrotem do otwartego archiwum, podmieniamy wszystkie pliki klikając na na "Tak na wszystkie", zamykamy archiwum i już wszystko zrobione. Możemy się już cieszyć nowym skinem.
Nie wiem czy to działa na becie (mam alfę) i czy działa na Multi (powinno działać), bo nie sprawdzałem.

Offline

 

#2 2012-04-24 20:54:03

WarAA

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-24
Posty: 1
Punktów :   

Re: Jak zmieniać skiny na wersji pirackiej gry

Nie działa na MultiPlayer
To zmienia podstawowy plik wyglądu ludzi.
Ale oni tego nie widzą.
Tylko ty to widzisz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl